Alfred Manessier litografi

Alfred Manessier litografi
Alfred Manessier litografi

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 59/300, färglitografi, 23x17 cm

Något gulnad

827831

2020-10-19