Alfred Manessier litografi

Alfred Manessier litografi
Alfred Manessier litografi

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 98/300, färglitografi, bildmått 56x52 cm

Zustandsbeschreibung

827844

2020-10-19