Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 98/300, färglitografi, bildmått 56x52 cm
Zustandsbeschreibung
827844
2020-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner