Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): Studie, etsning, signerad Sandelin, numrerad 11/12, plåtmått ca 25,5x18,5 cm

827846

2020-10-19