Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
JAROSLAW MARKIEWICZ (Belarus 1942-2010): Flamman, signerad och daterad a tergo 1982, olja på pannå, ca 47x47 cm
PROVENIENS: Galleri Salek, Stora Nygatan, Stockholm
827857
2020-10-23