Ljusstakar 1800-tal empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring år 1900, empirestil, förgylld brons samt marmor, höjd ca 31 cm

Den ena med lös dekor

827861

2020-10-23