Alfred Manessier litografi

Alfred Manessier litografi
Alfred Manessier litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 10/125, färglitografi, bildmått 54x52 cm

827863

2020-10-19