Buberrys skepparkavaj

Buberrys skepparkavaj
Buberrys skepparkavaj
Buberrys skepparkavaj
Buberrys skepparkavaj
Buberrys skepparkavaj
Buberrys skepparkavaj

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURBERRY, ca 1970-tal, skepparkavaj, dam, mörkblå ylle, axelbredd ca 41, längd mitt bak 90 cm

Slitage, spår efter insektsangrepp

827872

2020-10-23