Hatthylla i ek

Hatthylla i ek
Hatthylla i ek
Hatthylla i ek
Hatthylla i ek

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HATTHYLLA, slutet av 1900-talet, ek, bredd ca 82, höjd 42, djup 30 cm

Bruksslitage

827881

2020-10-22