Hatthylla i ek
Vollendet
2020-10-22
827881
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
HATTHYLLA, slutet av 1900-talet, ek, bredd ca 82, höjd 42, djup 30 cm
Bruksslitage