CLAIRE VIEW

CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAIRE VIEW, f. 1957 "Rut", signerad samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 50x40 cm

827883

2020-10-22