Theo Tobiasse
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Blad ur serien "Un hommage à H.C. Andersen (1978)", signerad, 350 ex, färglitografier, bladdmått ca 57,5x77 cm,
Kuntoraportti
Oramad, gulnader
827892
Päivämäärä:
2020-10-23