Theo Tobiasse

Theo Tobiasse
Theo Tobiasse

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Blad ur serien "Un hommage à H.C. Andersen (1978)", signerad, 350 ex, färglitografier, bladdmått ca 57,5x77 cm,

Kuntoraportti

Oramad, gulnader

827892

Päivämäärä:

2020-10-23