Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
TAKARMATUR, stomme i krom, 1900-talets första hälft, Art Deco, fyra ljuspunkter, höjd ca 55 cm
Slitage, fläckar, smärre stötskada
827906
2020-10-23