Karotter, ett par, nysilver, 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRMEFAT, 1 par, försilvrade, 1900-talets början, fötter av svärtat trä, med uppvärmningsbassäng för varmvatten, höjd 9, total längd inklusive handtag 35 cm

Slitage, handtagen gulnade och med smärre sprickor

827913

2020-10-23