Shaker martiniglas portvinssil nysilver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER, MARTINIGLAS, PORTVINSSIL, 1900-talets första hälft, nysilver, GAB/ Hallberg/ saknar stämplar, höjd ca 11,5-19 cm

Ytslitage

827915

2020-10-23