Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETTER THOEN, (född 1943): "Superbat", färgserigrafi, signerad och numrerad 60/295, bildmått ca 32x46 cm.
Oramat blad
827920
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här