Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODERNA MUSEET, affisch, "Öppet", design John Melin, 1960-tal, bladstrl ca 100x70 cm
Oramat blad, smärre slitage.
827929
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här