Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, Ryssland, 1800-tal, Tre helgon, ca 19,5 x 13 cm
Skador, slitage, färgbortfall,
827956
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här