Fåtölj i rotting

Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting
Fåtölj i rotting

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORGSTOL, 1900-tal, Sika Design, höjd 100, sitthöjd 35 cm

Smärre slitage

827957

2020-10-19