Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Closed
2020-10-23
827961
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KARAFF, tenn, GAB, Stockholm 1933, Art Deco, med hänkel, dekor i form av faun, höjd ca 34 cm
Kork saknas, repor