Karaff Tenn 1930-tal Art Deco

Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco
Karaff Tenn 1930-tal Art Deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFF, tenn, GAB, Stockholm 1933, Art Deco, med hänkel, dekor i form av faun, höjd ca 34 cm

Kork saknas, repor

827961

2020-10-23