Dagbädd

Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, 1930-tal, björkfanér, utdragbar del med bädd, klädd i röd textil, 190x80 cm

Slitage

827962

2020-10-19