Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASTRID SAMPE, matta dubbelsidig maskinvävd (s k sinjeflossa) Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, chokladbruna nyanser, ca 240 x 157 cm
Smärre slitage
827964
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här