Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VON WRIGHT, fågelplanscher, 34 st mappar, litograferade lösa blad, ur "Svenska fåglar", Ivar Baarsen, Stockholm, 1920-tal, ca 37,5x27,5 cm
Ej genomgångna, slitage och skador
827977
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här