Von Wright fågelplanscher

Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher
Von Wright fågelplanscher

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VON WRIGHT, fågelplanscher, 34 st mappar, litograferade lösa blad, ur "Svenska fåglar", Ivar Baarsen, Stockholm, 1920-tal, ca 37,5x27,5 cm

Zustandsbeschreibung

Ej genomgångna, slitage och skador

827977

2020-10-23