Ramar 1 par

Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 1 par, omkring år 1900, förgyllda, dekor med bl.a pärlstav, innermått 40,5x49, yttermått 50x49 cm

Dekorbortfall, slitage

827981

2020-10-19