Ramar 2 st

Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 2 st, omkring år 1900, förgyllda, dekor med bl.a pärlstav, innermått 51,5x43,5, yttermått 62x54, resp 48,5x40,5, 52,5x62 cm

En saknar glas, slitage, dekorbortfall

827983

2020-10-20