Ramar 2 st

Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st
Ramar 2 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 2 st, 1900-tal, delvis gustaviansk stil, dekor i pastellage, bronserade, 59,5x83 resp 71,5x78, yttermått 80x100 resp 88x73 cm

Skador och slitage

827985

2020-10-20