Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEVIN, Luta, numrerad 161342, 1946, invändigt etikettmärkt, i medföljande fodral, extra strängar medföljer, längd ca 106 cm
Slitage
827999
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här