Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KAGGE, 1900-talets första hälft, Cubansk rum, "Lavin Distilery Cuba", ek, laggad, höjd 87, diameter 53 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador
828001
2020-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner