Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, Louis XVI, Frankrike, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, beslag i mässing, stenskiva, höjd 87, 127x51 cm

Renoverad och kompleterad, slitage, fanérsläpp samt smärre skador, stenskiva med lagingar, nyckel saknas

828006

2020-10-19