Tête a tête

Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête
Tête a tête

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TÊTE- A- TÊTE, 1900-tal, 6 delar, porslin, rokokostil, Sevres-liknande märke, förgylld dekor, höjd ca 3-17 cm

Kuntoraportti

828007

Päivämäärä:

2020-10-19