Tête a tête
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TÊTE- A- TÊTE, 1900-tal, 6 delar, porslin, rokokostil, Sevres-liknande märke, förgylld dekor, höjd ca 3-17 cm
Kuntoraportti
828007
Päivämäärä:
2020-10-19