Skrivbord Frankrike
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, läderklädd skiva, beslag i brons, höjd ca 79, 161x80 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Renoverad, kompletterad, slitage, skador
828012
2020-10-19