Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIKHURTS, 2 delad, 5 lådor vardera höjd ca 72, 136x69 cm

Sockel saknas, brukslitage, ytskador

828032

2020-10-19