Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, stomme i mässing, keramik samt gröntonad glasmassa, höjd inkl. brännarglas ca 65 cm

Slitage, hållare för glaskupa med dålig passform

828040

2020-10-20