Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustmotiv, signerad och daterad Bertel Nordström -61, olja på pannå, ca 61x73 cm

828041

2020-10-20