VIKSKÄRM

VIKSKÄRM
VIKSKÄRM
VIKSKÄRM
VIKSKÄRM
VIKSKÄRM
VIKSKÄRM
VIKSKÄRM
VIKSKÄRM

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets andra hälft, Kina, träskuren och med inläggningar i bl a pärlemor, höjd ca 182 cm, största vidd ca 170 cm

Smärre slitage, enstaka pärlemor bitar kan saknas

828059

2020-10-22