Britt-Marie Jacobson

Britt-Marie Jacobson
Britt-Marie Jacobson
Britt-Marie Jacobson
Britt-Marie Jacobson
Britt-Marie Jacobson
Britt-Marie Jacobson

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BRITT-MARIE JACOBSON (1918-1992), "Vid Högalidskyrkan" - Stockholm, signerad BMJ, olja på duk, ca 53x32 cm

PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

828069

2020-12-06