Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BRITT-MARIE JACOBSON (1918-1992), "Vid Högalidskyrkan" - Stockholm, signerad BMJ, olja på duk, ca 53x32 cm
PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
828069
2020-12-06