Biografstolar 1920/30-tal

Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal
Biografstolar 1920/30-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOGRAFSTOLAR, 3 st, sammanlänkade, 1920/30-tal, svartmålad björk, uppfällbar sits, sitthöjd 45 cm, längd 156 cm

Slitage, ytskador, mindre sprickor

828085

2020-10-19