Bertil Almlöf oljemålning

Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

BERTIL ALMLÖF (född 1930): "Parkbild", signerad och daterad -61, olja på duk, 23x37 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

828099

2020-10-22