Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
BERTIL ALMLÖF (född 1930): "Parkbild", signerad och daterad -61, olja på duk, 23x37 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
828099
2020-10-22