Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTIAN DELL, bordslampa, funkis, bakelit med svängd ledbar arm och vinklingsbar skärm, 1930/40-tal, höjd ca 44 cm
Smärre slitage, strömbrytarknapp saknas, ej funktionstestad
828104
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här