Christian Dell

Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell
Christian Dell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DELL, bordslampa, funkis, bakelit med svängd ledbar arm och vinklingsbar skärm, 1930/40-tal, höjd ca 44 cm

Smärre slitage, strömbrytarknapp saknas, ej funktionstestad

828104

2020-10-19