Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Motiv med amaryllis, signerad Grünewald, olja på duk uppsatt på pannå, ca 40x29 cm
Ingår i temaauktionen Selected art
828110
2020-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här