Isaac Grünewald oljemålning

Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning
Isaac Grünewald oljemålning

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Motiv med amaryllis, signerad Grünewald, olja på duk uppsatt på pannå, ca 40x29 cm

Ingår i temaauktionen Selected art

828110

2020-10-31