Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
HENRI TOULOUSE-LAUTREC (Frankrike, 1864-1901), färglitografi efter Henri Toulouse-Lautrec, numrerad upplaga 276/1250, London 1969, utgiven av The Toulouse-Lautrec Circle, bladmått ca 51x38,5 cm
828111
2020-10-19