Esaias Thorén mapp med litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), mapp med 6 litografier samtliga signerad och numrerade 40/100, ca 50x57 cm

smärre gulnad på blad, samtliga blad är lösa

828115

2020-10-23