Fåtöljer
2020-10-23
828119
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal, förkromat underede, brunfärgat skinn, på hjul, rygghöjd ca 94, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage