Kista 1862

Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862
Kista 1862

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, daterad 1862, allmoge, beslag av järnsmide, bemålad dekor med rosor höjd ca 46, 82x57 cm

Ingår i temaauktionen Allmoge

Åldersrelaterat slitage, saknas 1 skruv

828127

2020-10-28