Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, daterad 1862, allmoge, beslag av järnsmide, bemålad dekor med rosor höjd ca 46, 82x57 cm
Ingår i temaauktionen Allmoge
Åldersrelaterat slitage, saknas 1 skruv
828127
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här