Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MALMKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd (t o m koppen) 72, diameter 68 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
828136
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här