Hans Kugelo, hyllsystem
Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
HYLLSYSTEM, 2 dlr, Hans Kugelo, Regal / Regalsystem, Modell ´M125´(2), vitlacketad mdf, olackerade kanter, utgörs av en stor hylla med fyra öppna fack och förvaringsutrymme, samt en liten hylla med två öppna fack och förvaringsutrymme, mått stor hylla 78x200cm, liten hylla 77x56cm
Bruksslitage, ställvis med repor och märken
828138
2020-10-24