Byrå i sengustaviansk stil

Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BYRÅ, tidigt 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, tre lådor, fasade hörn med kannelyr, beslag i mässing, stenskiva, höjd ca 93, 93x50 cm

Bruksslitage och mindre skador

828153

2020-10-23