Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, 1 låda vid sarg, bemålad i vitt, höjd ca 70, 90x48 cm

Ställvist kraftigft slitage i from av flagnad färg samt stötmärke vid ena kanten

828156

2020-10-23